Frame.svg
Frame

Action done!

See your Favourite Jobs! Jobs to Compare! Applied Jobs!

Oops!

You added maximum
Jobs to Compare!

DYREKTOR DS. ORGANIZACJI I NADZORU TERMINALA PRZEŁADUNKOWEGO

Кто мы?

BARTER S.A. - компания со 100-процентным польским капиталом, работающая на рынке с 1999 года. Основной деятельностью компании является торговля и дистрибуция сжиженного нефтяного газа - пропана, бутана, пропан-бутана, СПГ, природного газа, а также минеральных удобрений.

Opis stanowiska:

  • Nadzór i organizacja spraw związanych z bieżącym i bezpiecznym funkcjonowaniem Terminala Przeładunkowego,
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury technicznej na Terminalu,
  • Odpowiedzialność za bezpieczne składowanie i przechowywanie towarów niebezpiecznych i pozostałych,
  • Odpowiedzialność za sprawną obsługę ładunków w zakresie transportu kolejowego i drogowego,
  • Nadzór i odpowiedzialność za realizację budżetów zadaniowych,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy rozkład czasu pracy pracowników i jego optymalizację pod kątem realizacji planów produkcyjnych oraz bezpieczeństwa pracy,
  • Bieżąca współpraca z innymi pionami Spółki,
  • Wyznaczanie i utrzymywanie standardów pracy,
  • Przygotowywanie i nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zagadnień funkcjonowania Terminala Przeładunkowego,
  • Umiejętność planowania, przewidywania, diagnozowania problemów i skutecznego ich rozwiązywania,
  • Doświadczenie w koordynowaniu działań kilku podległych działów,
  • Elastyczność i samodzielność działania,
  • Umiejętność podejmowania strategicznych decyzji,
  • Umiejętności zarządzania i motywowania zespołu pracowników,
  • Zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Czynne prawo jazdy B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Karty Multisport.

Подать заявку на вакансию

Спасибо за отправленную заявку

Тип контракта Umowa o pracę

Применить