Działamy z energią!

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, prężnie rozwijającą się w sektorze energetycznym. Działamy w branży już od 1999 roku.

Dołącz do naszego zespołu

Nasze wartości

Solidny pracodawca o ugruntowanej pozycji na rynku

Grupowe ubezpieczenie
na życie

Karta Multisport, bilety do kina

Organizacja szkoleń

Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę

Przyjazne godziny pracy

Duże możliwości rozwoju zawodowego

Zarząd i rada nadzorcza

Zarząd Barter S.A.

Wiktor Gryko​

Prezes Zarządu

Joanna Pietraszewska
Członek Zarządu
Urszula Siemaszko
Prokurent
Grzegorz Dworakowski
Prokurent

Rada Nadzorcza Barter S.A.

Dariusz Roguszczak

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Małgorzata Kondratowicz
Sekretarz Rady Nadzorczej
Anna Gryko
Członek Rady Nadzorczej

Działalność spółki

Spółka Akcyjna działająca od 1999 roku pod nazwą Barter S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, prężnie rozwijającą się w sektorze gazowym.

W 2005 roku spółka otrzymała certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania, zgodnego z normą ISO 9001. Wdrożyła systemy, które są dla naszych Klientów gwarancją dbałości o jakość i dowodem troski o środowisko naturalne. Barter S.A. dysponuje sztabem doświadczonych Koordynatorów, którzy w profesjonalny sposób, potrafią sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Podstawowym profilem działalności Spółki jest sprzedaż i dystrybucja gazu płynnego, gazu LNG i nawozów. Barter S.A. ze swoją siedzibą w Białymstoku posiada 6 oddziałów na terenie Polski. Spółka posiada własny terminal przeładunkowy w Sokółce, którego głównym zadaniem jest przeładunek, magazynowanie i dystrybucja gazu płynnego, węgla oraz nawozów mineralnych. Ponadto ostatnio zakończona inwestycja to nowoczesny terminal intermodalny, który ma szerokie zastosowanie przeładunkowe kontenerów. Barter S.A. nieustannie rozszerza swoją działalność. Aktualna nasza inwestycja to Terminal Przeładunkowy w Sławkowie, który będzie posiadał innowacyjne rozwiązania komunikacyjne w postaci tzw. torów uniwersalnych dla celów rozładunkowo – załadunkowych cystern kolejowych tak szerokotorowych i normalnotorowych. Na terminalu już są usytuowane zbiorniki magazynowe o pojemności 5 x 600 m³. Będą tu również dwie wagi wagonowe służące do ważenia cystern szeroko i normalnotorowych oraz dwie wagi pomostowe do ważenia autocystern i samochodów ciężarowych. Powstanie też rozlewnia do napełniania butli o zróżnicowanych pojemnościach. Terminal został wyposażony w specjalistyczne urządzenia dla pełnej kontroli, zabezpieczenia i monitoringu gazu przemieszczającego się w instalacji technologicznej i zbiornikach magazynowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami w zakresie ochrony środowiska.

BARTER S.A. to stabilny, wciąż rozwijający się partner w biznesie.

IMG-20230905-WA0002[23]
IMG_6826

Wezwanie do złożenia akcji w spółce

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 30 sierpnia 2019 r. o zmianie ustawy Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2019 r., poz. 1798), dalej jako „Ustawa”, Barter Spółka akcyjna z siedzibą w Białymstoku (dalej jako: „Spółka”), informuje akcjonariuszy o wprowadzeniu do polskiego porządku prawnego obowiązkowej dematerializacji akcji spółek, która oznacza zastąpienie papierowej formy akcji zapisem elektronicznym w rejestrze akcjonariuszy prowadzonym przez podmiot, o którym mowa w art. 3281 § 2 Kodeksu spółek handlowych w brzmieniu określonym Ustawą.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Optymalizacja kosztów ogrzewania lub produkcji, niezależność i bezpieczeństwo dostaw to filary dobrze zorganizowanego gospodarstwa domowego i firmy, wyposażonych w zbiorniki gazowe lub instalacje regazyfikacji. Chętnie pomożemy w drodze do osiągnięcia wspomnianych celów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, prężnie rozwijającą się w sektorze energetycznym. W branży działa już od 1999 roku.

Podstawowym profilem działalności Spółki jest sprzedaż i dystrybucja gazu płynnego, gazu LNG i nawozów. Spółka posiada własny terminal przeładunkowy w Sokółce, którego głównym zadaniem jest przeładunek, magazynowanie i dystrybucja gazu płynnego, węgla oraz nawozów mineralnych. BARTER S.A. dysponuje rozlewniami gazu płynnego, zlokalizowanymi w Barczewie, Bydgoszczy, Sokółce, Sosnowcu i Żarach, wyposażonymi w nowoczesne urządzenia i linie technologiczne, zbiorniki magazynowe na gaz płynny, własne bocznice kolejowe z punktami przeładunkowymi, nowoczesne autocysterny do przewozu gazu płynnego oraz samochody dostawcze do przewozu butli. Jest równocześnie licencjonowanym przewoźnikiem kolejowym.

Ponadto Barter posiada nowoczesne stacje regazyfikacji skroplonego gazu ziemnego LNG, które cechują się najwyższymi standardami energetycznymi. LNG, dostarczany jest do klienta bezpośrednio z terminali polskich, m.in. w Świnoujściu, bądź importowany z innych europejskich terminali. Doskonała infrastruktura przedsiębiorstwa pozwala zachować ciągłość pracy oraz terminowość dostaw do wszystkich kontrahentów.

Barter S.A. jest jednym z członków – założycieli związku pracodawców – Polskiej Platformy LNG. Platforma działa na zasadzie branżowego klastra, w którym poszczególne podmioty wzajemnie wykorzystują swoje doświadczenia, wspierają się i promują branżę LNG – nie tylko w transporcie morskim, ale też w drogowym, czy w przemyśle.