Frame.svg
Frame

Action done!

See your Favourite Jobs! Jobs to Compare! Applied Jobs!

Oops!

You added maximum
Jobs to Compare!

Kierowca LPG

Kim jesteśmy?

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, funkcjonującą na rynku od 1999 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest obrót i dystrybucja gazu płynnego – propanu, butanu, propan-butanu, LNG, gazu ziemnego, a także nawozów mineralnych.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie czynności związanych z załadunkiem, przewozem i rozładunkiem gazu płynnego ,
  • Utrzymanie w pełnej sprawności technicznej powierzonych pojazdów
  • Prowadzenie wymaganej odrębnymi przepisami dokumentacji oraz jej rozliczenie

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Uprawnienia ADR ze specjalnością na cysterny
  • kurs doskonalący na przewóz rzeczy
  • Karta kierowcy
  • Mile widziane uprawnienia TDT
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość aktualnych przepisów niezbędnych na stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy
  • Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Nowoczesny tabor
  • Dofinansowanie do kursów ADR, TDT

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia