Frame.svg
Frame

Action done!

See your Favourite Jobs! Jobs to Compare! Applied Jobs!

Oops!

You added maximum
Jobs to Compare!

Specjalista ds. kontroli wewnętrznej

Kim jesteśmy?

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, funkcjonującą na rynku od 1999 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest obrót i dystrybucja gazu płynnego – propanu, butanu, propan-butanu, LNG, gazu ziemnego, a także nawozów mineralnych.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kontroli wewnętrznych planowych, doraźnych i sprawdzających,
  • badanie prawidłowości realizacji procesów gospodarczych z obowiązującymi przepisami i wewnętrznymi procedurami,
  • inicjowanie postępowań kontrolnych w przypadku zauważenia nieprawidłowości w funkcjonowaniu jednostek organizacyjnych Spółki,
  • przeprowadzanie działań wyjaśniających nieprawidłowości,
  • sporządzanie dokumentacji kontrolnej i pokontrolnej,
  • inicjowanie i rekomendowanie działań usprawniających, zapobiegawczych i naprawczych,
  • monitorowanie realizacji wdrożenia zaleceń pokontrolnych,
  • udział w procesie inwentaryzacji przeprowadzanych w jednostkach organizacyjnych Spółki.
  • opracowywanie planów kontroli i sporządzanie okresowych sprawozdań z wykonanych kontroli.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, rachunkowość, prawo),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość standardów i metodyki prowadzenia kontroli,
  • umiejętność  tworzenia instrukcji i procedur,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • elastyczność i samodzielność działania,
  • umiejętność podejmowania strategicznych decyzji,
  • zdolności interpersonalne,
  • odpowiedzialność, systematyczność, dokładność i determinacja w działaniu,
  • gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię uzależnioną od efektów pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy.

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia

Rodzaj umowy Umowa o pracę

Lokalizacja Białystok