Frame.svg
Frame

Action done!

See your Favourite Jobs! Jobs to Compare! Applied Jobs!

Oops!

You added maximum
Jobs to Compare!

ELEKTRYK w Sławkowie

Kim jesteśmy?

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, funkcjonującą na rynku od 1999 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest obrót i dystrybucja gazu płynnego – propanu, butanu, propan-butanu, LNG, gazu ziemnego, a także nawozów mineralnych.

W chwili obecnej  poszukuje osoby na stanowisko:

ELEKTRYKA / ELEKTROMECHANIKA

miejsce pracy – SŁAWKÓW

Zakres obowiązków:

  • montaż urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń elektroenergetycznych
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw instalacji elektroenergetycznych

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie elektryczne,
  • uprawnienia SEP dla grupy do 20 kV
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa wiedza na temat automatyki.
  • umiejętność wykonywania prób i pomiarów urządzeń elektroenergetycznych
  • zdolności interpersonalne,
  • odpowiedzialność, systematyczność, dokładność i determinacja w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię uzależnioną od efektów pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@bartergaz.pl lub

Spółka zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia