Frame.svg
Frame

Action done!

See your Favourite Jobs! Jobs to Compare! Applied Jobs!

Oops!

You added maximum
Jobs to Compare!

Mechanik urządzeń gazowych

Kim jesteśmy?

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, funkcjonującą na rynku od 1999 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest obrót i dystrybucja gazu płynnego – propanu, butanu, propan-butanu, LNG, gazu ziemnego, a także nawozów mineralnych.

Zakres obowiązków:

  • podłączanie cystern samochodowych i kolejowych do stacjonarnej instalacji przeładunkowej, rozłączanie po zakończonym procesie przeładunkowy,
  • nadzór nad procesem przeładunku gazu z wagonów do zbiorników magazynowych, ze zbiorników do autocystern,
  • uruchamianie pomp i sprężarek,
  • nadzór nad pracą urządzeń technicznych,
  • prowadzenie codziennych przeglądów technicznych instalacji i urządzeń przeładunkowych, drobne naprawy

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie,
  • odpowiedzialność, systematyczność, dokładność i determinacja w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię uzależnioną od efektów pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia

Rodzaj umowy Umowa o pracę

Lokalizacja Sokółka