Frame.svg
Frame

Action done!

See your Favourite Jobs! Jobs to Compare! Applied Jobs!

Oops!

You added maximum
Jobs to Compare!

Specjalista ds. logistyki

Kim jesteśmy?

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, funkcjonującą na rynku od 1999 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest obrót i dystrybucja gazu płynnego – propanu, butanu, propan-butanu, LNG, gazu ziemnego, a także nawozów mineralnych.

W chwili obecnej poszukuje osób na stanowisko:

Specjalisty ds. logistyki
miejsce pracy – BIAŁYSTOK

Zakres obowiązków:
• planowanie i rozliczanie dystrybucji LNG
• zarządzanie zapasami i ustalanie planu dostaw,
• współpraca z innymi działami firmy,
• optymalizacja kosztów transportu,
• przygotowywanie raportów i prezentacji jakościowych dla potrzeb wewnętrznych.

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (transport, logistyka),
• dobra znajomość języka angielskiego,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• preferowane min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• umiejętność pracy w zespole,
• zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie i premię uzależnioną od efektów pracy,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• niezbędne narzędzia pracy,
• przyjazną i swobodną atmosferę w biurze.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@bartergaz.pl lub

BARTER S.A.
Dział Kadr
ul. Legionowa 28
15-281 Białystok

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:
Spółka zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia