Frame.svg
Frame

Action done!

See your Favourite Jobs! Jobs to Compare! Applied Jobs!

Oops!

You added maximum
Jobs to Compare!

SPEDYTOR

Kim jesteśmy?

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, funkcjonującą na rynku od 1999 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest obrót i dystrybucja gazu płynnego – propanu, butanu, propan-butanu, LNG, gazu ziemnego, a także nawozów mineralnych.

Zakres obowiązków:

  • Uczestniczenie w czynnościach zdawczo-odbiorczych wagonów ładownych/próżnych szerokotorowych/normalnotorowych,
  • Uczestniczenie w ważeniu cystern normalnotorowych próżnych i ładownych,
  • Prowadzenie dokumentacji spedycyjne związanej z przyjęciem i wydaniem gazu,
  • Obsługa systemów informatycznych dedykowanych do obrotu gazem,
  • Bieżąca współpraca z pionem handlowym i mistrzem zmiany oraz placówką celną,
  • Monitorowanie stanu gazu w zbiornikach magazynowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na w/w stanowisku,
  • Elastyczność i samodzielność działania,
  • Umiejętności motywowania zespołu pracowników,
  • Odpowiedzialność, systematyczność, dokładność i determinacja w działaniu,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię uzależnioną od efektów pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy.

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia

SPEDYTOR